Творчий центр культури “Феміда”

Дудукіна Альона Олегівна

Художній керівник центру культури «Феміда»

Центр культури «Феміда» був створений на базі Миколаївського комплексу ОНЮА в 2003 році за ініціативою художнього керівника Дудукіної  Альони Олегівни, яка і по сьогоднішній день очолює творчий  центр.

Протягом 12 років існування в Центрі культури і виховання студентів працювали і творили талановиті студенти – однодумці, ентузіасти, справжні майстри своєї справи. Робота в Центрі культури і виховання студентів здійснюється у відповідності з планами творчої діяльності .

Щорічно в творчому Центрі культури займається понад 200 студентів, які обирають для себе улюблену справу, це дає можливість реалізувати свої здібності. З першої хвилини насичене та цікаве життя студентам забезпечене, адже молодь опановує різні жанри мистецтва. 

При творчому центрі працюють вокальна та танцювальна студії. Танцювальний жанр представляють декілька колективів та напрямків:   ансамбль народного танцю і студія бально-спортивного та сучасного танцю.

Вокальному мистецтву студенти мають змогу навчатись у вокальному ансамблі.

Прищеплювати любов до культури та мистецтва, відкривати та розвивати творчі здібності студентської молоді, урізноманітнювати їх дозвілля  – такими є основні напрямки роботи центру.

Щорічно учасниками проводиться низка цікавих заходів. Найпомітніші культурні події в Інституті – це посвята першокурсників у студенти, День юриста, День студента, зустріч із випускниками попередніх років, вечори гумору і сатири, День відкритих дверей, Міжнародний жіночий день, проводяться тематичні вечори, вечори відпочинку для молоді, виховні години, диспути, бесіди, зустрічі з відомими людьми, новорічні ранки, фольклорно-етнографічні свята, заходи до Дня Перемоги . 

Традицією є щорічне проведення святкового конкурсу – «Міс Академія». Це конкурс краси та талантів, у якому беруть участь всі найкрасивіші та найталановитіші студентки Інституту та коледжу.

Щорічно Центром культури і виховання студентів в Інституті та за його межами організовується  та проводиться більше сотні концертних виступів. Учасники центру активно реалізують свої творчі здібності не тільки в стінах Миколаївського інституту права НУ «ОЮА», а й за його межами.

Яскравим прикладом є проведення різноманітних заходів, а також участь в обласних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях, в яких студенти отримують призові місця. Одним із прикладів є участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Лиманські зорі», де в номінації естрадний вокал студенти Царюк Володимир став переможцем і посів 1 місце, Стинка Сергій та Хмельницька Юлія отримали 3 місце, а Куліченко Катерина – 2 місце в номінації мала театральна форма.

В міському конкурсі краси «Міс студентська весна-2016» студентка Коноваленко Дар’я  стала переможницею і отримала корону.

Гарною традицією стали щорічні привітання працівників Апеляційного суду з професійними святами учасниками творчого центру. 

Тож гостинно запрошуємо всіх бажаючих  приєднатися до нашої творчої родини – різноманітного, веселого та креативного колективу МІП НУ «ОЮА».