Миколаївський юридичний фаховий коледж НУ "ОЮА"

МАЗІНА Олена Олександрівна

ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК

Миколаївський юридичний фаховий коледж – вищий навчальний заклад, в якому на базі 9-11 класів готують молодших спеціалістів за спеціальністю «Правознавство» за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб за денною формою навчання.

Коледж створений у 2013 році та нині є структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія» (наказ від 14.02.2013 року № 678-28).

Для забезпечення навчального процесу у Миколаївському юридичному фаховому коледжі сформовано професійний науково-педагогічний колектив.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється викладацьким складом трьох циклових комісій: загальноосвітніх, гуманітарних і правових дисциплін, які забезпечують якісну підготовку фахівців. 

У професійній та злагодженій роботі коледжу приймають участь компетентні викладачі, серед яких кандидати наук,  викладачі вищої категорії, вчителі – методисти та молоді спеціалісти.

Так, відповідно до ст. 54 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України» від 20.12.2011 № 1473 у 2015–2016 навчальному році проведено атестацію педагогічних працівників Миколаївського юридичного фахового коледжу.

З метою активізації творчої діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти педагогічних працівників, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання студентів, відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 25.08.2015 № 590 «Про затвердження плану проведення державної атестації навчальних закладів різних типів та форм власності за рівнем загальної середньої освіти Миколаївської області на 2015-2024 роки» в термін з 25 квітня по 06 травня 2016 року проведено державну атестацію Миколаївського юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

За результатами державної атестації визнано атестованою освітню діяльність Миколаївського юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» за рівнем повної загальної середньої освіти з підтвердженням права видачі документів про освіту державного зразка.

Викладачами коледжу ведеться активна наукова та методична робота. Постійно проводяться методичні семінари для підвищення педагогічного рівня викладачів коледжу, основою яких є індивідуальний підхід під час виконання навчальних циклів. Проводяться наукові  семінари для розв’язання проблемних питань у навчанні студентів за напрямом вивчення інноваційних підходів щодо викладання навчальних дисциплін в юридичному коледжі.

На базі Коледжу створено спеціалізовані аудиторії: кабінет математики, фізики, астрономії; кабінет біології та хімії; кабінет філології; кабінет історії. 

 

З метою поглиблення та закріплення теоретичних знань студенти коледжу беруть активну участь у турнірах, конкурсах, заходах спрямованих на підвищення рівня громадянської та правової культури.

З 03 по 05 листопада 2015 року в Миколаївській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Гмирьова тривали запальні баталії студентів на відкритому конкурсі з судових дебатів, організатором та засновником якого виступило Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

Коледж на турнірі представили три команди, які посіли почесні І, ІІ та ІІІ місце та отримали нагороди й грамоти. Також відзначені дипломами найкращі учасники, які проявили себе та запам’яталися членам жюрі як яскраві особистості з не стандартним мисленням.

15 грудня 2015 року студенти Миколаївського юридичного фахового коледжу взяли участь у проекті «Кар’єрний START». Захід проходив у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Гмирьова за ініціативою громадської організації «Молодь за права людини».

Студенти коледжу беруть участь у діяльності Ліги студентів Асоціації правників України.

 

Розвиток творчих здібностей та формування високого рівня культури майбутніх правників забезпечує культурно-освітній центр «Феміда».