Матеріально-технічна база
Миколаївського інституту права НУ "ОЮА"

Миколаївський інститут права НУ «ОЮА» має необхідну матеріально-технічну базу для організації повноцінного навчально-виховного процесу та здійснення наукової діяль­ності.

Інститут має компактно розташовані будівлі. У їх складі  навчальний та навчально-адміністративний корпуси.

Студентам створені всі умови для ефективного навчання: зручні аудиторії, спеціалізовані кабінети для проведення практичних занять з дисциплін «Криміналістична експертиза», «Криміналістика», обладнано спеціалізовану аудиторію кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дсициплін, спеціалізовану аудиторію цивільного та господарського права та процесу, кабінет історії держави і права України, бібліотека, читальний зал, комп’ютерні класи,  спортивні зали, гуртожиток, їдальня, медичний пункт, успішно працює центр культури «Феміда», де студенти можуть проявити свої творчі таланти.

Бібліотечний фонд налічує більше 45 тис. примірників. Це література юридичної і гуманітарної спрямованості, словники, енциклопедії, навчальна і методична, наукова і освітня література. Це роботи відомих учених-юристів, економістів, психологів, філософів, істориків, соціологів і політологів.  Бібліотека  підключена до світової мережі Інтернет, електронної нормативної бази України, є членом Корпорації вузівських бібліотек м. Миколаєва. 

Студенти та співробітники навчального закладу мають можливість відвідувати розташовану на території Інституту каплицю св. Тетяни, яка входить до Свято-Симеонівської парафії Української Православної Церкви (вул. Генерала Карпенка,79). 

У розпорядженні студентів комфортабельний гуртожиток на 178 місць із блоковим розташуванням житлових кімнат, з електричними плитами, водопостачанням гарячою водою, які обставлені необхідними меблями й устаткуванням. Потреба в гуртожитку іногородніх студентів задовольняється майже на 100%. 

Студенти та викладачі мають можливість скористатися послугами їдільні, яка розташована на території інституту. 

Гордістю нашого інституту є зелені куточки території навчального закладу. За останні роки обладнано два живих куточки, де живуть білки, співучі птахи, фазани, павичі. Це місце чудової релаксації студентів та співробітників, особливо мешканців гуртожитку, які прокидаються під звуки живої природи.

Для студентів та учнів створено комфортні умови для занять фізичною культурою та спортом. Працюють спортзал та тренажерний зал. 

У нашому культурному центрі «Феміда» раді всім студентам, охочим співати, танцювати або просто весело провести своє дозвілля. Для багатьох студентів участь у художній самодіяльності стала нормою життя і це зовсім не заважає їм добре навчатися. Концерти, в яких беруть участь студенти, стають по-справжньому незабутніми. 

Територія навчального закладу цілодобово охороняється.