🔹На базі кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін

Опубліковано admin на

Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» 👨🏻‍🎓створено і функціонує вже не перший рік Миколаївський осередок Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права», мета якого – підтримувати розвиток науки кримінального права на Миколаївщині.

🔹Голова Миколаївського осередку Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права», д.ю.н., професор Олександр Козаченко та члени асоціації PhD, ст. викладач Ольга Мусиченко, к.ю.н., доцент Лариса Чорнозуб, продовжують активно брати участь у обговоренні проєкту нового Кримінального кодексу України🇺🇦 в межах Міжнародних наукових конференцій та веб-семінарів💻, організованих Робочою групою з питань розвитку кримінального права, Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація кримінального права» та за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Категорії: ЗаходиНовини

0 коментарів