Про Консультаційний центр допомоги абітурієнтам

Опубліковано alyaa.titovaa на

Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» повідомляє, що при Інституті працює Консультаційний центр допомоги абітурієнтам зі створення електронних кабінетів, реєстрації і подачі документів.

Фахівці Центру проконсультують Вас щодо всієї необхідної інформації про терміни подачі документів, права та обов’язки абітурієнтів, всіх передбачених пільг, і ,головне, нададуть Вам всю необхідну допомогу в реєстрації електронних кабінетів, скануванні та коректному завантаженні у ЄДЕБО необхідних сканкопій документів і подачі заяв для вступу.

Крім того, нагадуємо , що подача документів починається лише з 13 серпня, а реєстрація особистих електронних кабінетів стартувала вже 1 серпня! Це зроблено задля того, аби вступники завчасно могли зареєструвати свої електронні кабінети і потім не доводилося перевантажувати сервери в момент безпосередньої подачі документів.

За більш детальною інформацією звертайтеся до нас за адресою:
м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенко, 18.
Контактні дані приймальної комісії: (0512) 40-86-54; (093) 203 06 31.
Електронна пошта: mip@onua.edu.ua

Ми чекаємо на Вас ❣️