Обирай МІП НУ “ОЮА”!

Опубліковано alyaa.titovaa на

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Наразі час остаточно вирішити, яку професію обрати та яким, відповідно, буде твій майбутній шлях. Тому, ми запрошуємо тебе на навчання до Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» – флагману юридичної освіти Південного регіону.

В нас є все для твого комфортного навчання та цікавого студентського життя, а саме:

✅ Високий рівень матеріально-технічної бази;
✅ Провідні сучасні навчальні технології;
✅ Сильний професорсько-викладацький склад;
✅ Комфортабельний та затишний гуртожиток;
✅ Студентське самоврядування, а саме Студентська Рада та Прес-центр 🖊;
✅ Творчий центр культури «Феміда»…
… та багато іншого!

Наш інститут є державним вищим навчальним закладом та має ІV рівень акредитації , і, безсумнівно, найрозумніших та найактивніших студентів.

У 2020 році ми здійснюємо набір на денну та заочну форми навчання для здобуття ступеня вищої освіти для:

🔹 Бакалавр – 081 «Право»;
🔸 Магістр – 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність».

Таким чином, МІП НУ «ОЮА» – це унікальний ВНЗ, який із превеликим задоволенням чекає на тебе! Приєднуйся до нашої дружньої родини! Ми запрошуємо саме ТЕБЕ на навчання!

Контактна інформація:
Адреса: м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенко, 18.
Контактні дані приймальної комісії: (0512) 40 86 54; (093) 203 06 31.
Електронна пошта: mip@onua.edu.ua

0 коментарів